Питання – Відповідь

Із чого складається ваш програмний комплекс?

До програмного комплексу входять: програма для диспетчера (Windows-диспетчерська), застосунок для водіїв (Android/IOS) та для клієнтів (Android/IOS). До кожного тарифу, за замовчуванням, входять: програма для диспетчера, додаток для водія та тестовий додаток для виклику таксі. Додатково можна замовити брендований застосунок для виклику таксі, ціна на нього вказана у розділі Ціна.

Чи можливо використовувати ваш програмний комплекс для роботи служби за принципом “без диспетчера”?

Так звичайно. Попередньо налаштовуєте службу таксі, замовляєте брендовану програму для виклику таксі (Android/IOS), підключаєте водіїв, і можна працювати без диспетчера. Замовлення, які створені через програму потрапляють у додаток водія, призначаючи водіїв на замовлення залежно від налаштувань.

Підкажіть, ваша компанія надає короткий номер для виклику таксі?

Саме наша компанія не надає коротких номерів, але ми підтримуємо зв’язок з компанією, яка цим займається. Зі свого боку ми можемо надати контакти зв’язку.

Де взяти ip адресу та ключ, промо-код для застосунку TA Водій?

Якщо ви почали тестувати наш програмний комплекс, а точніше водійський застосунок, то реєстраційні дані для входу в застосунок ви можете взяти у профілі водія, у вигняді промо-кода (натиснувши кнопку «Код входа у водійське).

Що таке IP-телефонія і навіщо вона потрібна?

IP телефонія – це телефонний зв’язок за протоколом IP. Якщо простими словами, то IP телефонія надає можливість здійснювати/приймати телефонні дзвінки в програмі, через інтернет. Для налаштування повноцінної телефонії у вашій службі знадобиться власний сервер, периферійні пристрої для телефонії (GSM-шлюз на sim-картах) або багатоканальний sip (його можна орендувати у провайдера мобільного зв’язку). Рекомендації по серверу та обладнання для телефонії.

Чи може наша служба таксі обмінюватись замовленнями з іншими службами таксі?

Можна, але за наявності у служб партнерів нашого програмного комплексу.

Чи можна використовувати вашу програму в маленькому населеному пункті?

Так звичайно. Наш програмний комплекс має багато гнучких налаштувань, які підійдуть службам таксі як у маленьких населених пунктах, так і великих.