Сучасний режим введення для пошуку адрес

Off

Windows-диспетчерська версія 5.5.0


Апгрейд пошуку адрес

Що ми зробили: Поліпшили роботу пошуку адрес.

Де це знайти: «Головний екран диспетчерської програми» → «Нове замовлення».

Що до чого:  в оновленні диспетчерської програми для служб таксі було додано можливість перейти на сучасний режим пошуку адрес. Варто зазначити, що було збережено можливість використовувати звичайний режим введення, для цього слід зняти відмітку у верхній правій частині розділу “Маршрут замовлення” у вікні створення нового замовлення.

Ключові зміни відбулися в логіці пошуку та відображенні знайдених адрес:

  • Тепер Функція пошуку реалізується через один загальний рядок, в який вводиться інформація для пошуку, аналогічно пошуку Google.
  • Якщо в адресній книзі точка прикріплена до адреси, її можна знайти як ввівши назву адреси, так і назву самої точки. Наприклад, є адреса в адресній книзі Корабелів 2а, до якої прикріплена точка “Каприка”, диспетчер зможе побачити в підказках точку, ввівши як “Корабелів 2а”, так і “Каприка”.
  • Додана можливість редагування редагувати формат адреси, яку буде відображено. Для цього перейдіть у розділ “Налаштування” – “Карта” – “Шаблон адреси” і перемістіть (затиснувши ЛКМ по об’єкту) з таблиці “Категорії адреси” до таблиці “Основний текст” або “Додатковий текст” залежно, де потрібно відображати інформацію. Приклад відображення адреси буде вказано нижче у полі “Приклад відображення”.

Для використання нових функцій сервер вашої служби повинен бути оновлений до останньої версії.

Для запису на оновлення сервера – пишіть нам на пошту: support9@taxiadmin.org